Zabiegi pod oczy

 

Oczy to „Zwierciadło Duszy” mawia stare powiedzenie i trzeba przyznać, iż jest w nim sporo prawdy. Nieraz właśnie to „pierwsze spojrzenie” prosto w oczy, mówi nam wszystko o drugim człowieku, jego usposobieniu, wieku, ujawnia radość i smutek. Pielęgnacja skóry wokół oczu wymaga specyficznego podejścia i dużej dawki preparatów nawilżających i odżywczych już od wczesnej młodości, gdyż jest to bardzo, cienka i delikatna, pozbawiona prawie gruczołów łojowych strefa, co sprzyja powstawaniu pierwszych zmarszczek mimicznych. Dbajmy, więc o nie troskliwie, aby, jak najdłużej utrzymać ich młodzieńczy wygląd i zachować” błysk w oku”.

 

NOWOŚĆ

Zabieg pod oczy TRIPLE ACTION

Zabieg usuwający zmarszczki, worki pod oczami i cienie Monakijskiej marki Heliabrine. Zabieg ten natychmiastowo pomaga usunąć objawy zmęczenia oraz wygładza okolice oczu nadając im zrelaksowany wygląd, silne rozświetlenie i zmniejszenie obrzęków oraz działa przeciwzmarszczkowo. Ekstrakty roślinne użyte do zabiegu świetnie odżywiają, koją i rozjaśniają kontur oka, zaś maska w formie Płatów Kolagenowych nasączonych odżywczym eliksirem działa silnie regenerująco i przeciwzmarszczkowo. Dodatkowym elementem używanym w zabiegu są specjalne złote łyżeczki używane do relaksującego i zarazem drenującego masażu, który świetnie poprawia mikrokrążenie, zmniejsza obrzęki i pomaga się wchłaniać użytym w zabiegu preparatom. Gwarantowany relaks i efekt anti-age.

Czas zabiegu 30-40 min         Cena 90 zł

 

Zabieg pod oczy nawilżający
Przeznaczony jest dla wszystkich skór, bez ograniczeń wiekowych. Jest to zabieg intensywnie nawilżający, cienką i wrażliwą skórę wokół oczu. Efekt to gładkie, odprężone i rozświetlone „młodzieńcze spojrzenie”.

Czas zabiegu 20-30min          cena 50 zł

 

Zabieg pod oczy regenerująco-odżywczy
Zabieg dla skór suchych,mało elastycznych, z pierwszymi zmarszczkami i liniami wokół oczu. Preparaty aktywne tj ekstrakt z kawioru, algi, oleje roślinne i kompleks witamin powodują, że skóra jest długotrwale nawilżona i odżywiona, obrzęki, cienie, drobne linie zredukowane a spojrzenie pełne blasku.

Czas zabiegu 20-30min         cena 60zł 

 

Zabieg pod oczy przeciwzmarszczkowy
Przeznaczony dla skór dojrzałych, przesuszonych, mało sprężystych, z widocznymi liniami i bruzdami wokół oczu. Bogactwo intensywnie działających składników tj: kolagen, elastyna, kwas hialuronowy, peptydy oraz czystego złota, natychmiastowo regeneruje, odmładza i liftinguje skórę, pozostawiając ją idealnie gładką, jędrną i promienną.

Czas zabiegu 30min          cena 70zł 

 


Aby uzyskać jeszcze lepsze, szybsze i bardziej spektakularne efekty, do zabiegu pod oczy proponujemy zastosować mikrodermabrazję diamentową lub mezoterapię bezigłową.

 
 

O Nas Oferta Galeria Promocje Aktualności Strefa Meska Kontakt Mapa strony

zabieg antycellulitowy
-
Pakiet dla Pana M�odego
-
zabieg wyszczuplający
-
Depilacja
-
Oczyszczanie manualne pleców